Paulina Stępień

radca prawny

Zajmuję się obsługą prawną przedsiębiorców w ich codziennej działalności, w tym również w zakresie zagadnień związanych z prawem ochrony środowiska. Prowadzę kancelarię radcowską w województwie łódzkim, ale działam na terenie całego kraju.
[Więcej >>>]

O mnie

Jestem radcą prawnym. Prowadzę kancelarię radcowską w województwie łódzkim, ale doradzam klientom z całej Polski.

Zajmuję się głównie obsługą prawną przedsiębiorców, w tym w zakresie zagadnień środowiskowych.

Obecnie jestem również słuchaczką studiów podyplomowych „Prawo ochrony środowiska z uwzględnieniem zrównoważonego rozwoju, gospodarki cyrkularnej, społecznej odpowiedzialności biznesu, zmian klimatycznych oraz ESG” na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Dlaczego nazwałam swojego bloga „Środowisko dla przedsiębiorców”?

Ponieważ podziwiam przedsiębiorców za ich aktywność, prospołeczność, otwartość.

Swoimi działaniami tworzą oni miejsca pracy, rozwijają lokalną wspólnotę i mają duży wpływ na swoje otoczenie.

Chciałabym, by mój blog stanowił dla nich nie tylko bazę niezbędnych informacji, ale również, by był platformą do wymiany myśli, doświadczeń, porad, zwłaszcza na polu ochrony środowiska.

Zdarza się, że ten obszar bywa dla przedsiębiorców powodem do obaw czy niechęci. Ja wierzę, że pozytywne podejście do kwestii środowiskowych jest nie tylko innowacyjne, ale również może stanowić uczciwą i dozwoloną przewagę konkurencyjną.

Ponadto, jestem głęboko przekonana, że każdy z nas jest odpowiedzialny za to, jak będzie wyglądać nasza planeta w przyszłości i gdzie oraz w jakich warunkach będą żyły następne pokolenia.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z artykułami na moim blogu! 🙂

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnika – napisz do mnie e-mail lub zadzwoń (moje dane kontaktowe znajdują się na dole strony a także w zakładce Kontakt >>).

Chętnie pomogę 🙂

Paulina Stępień
radca prawny

***